NaKolei.pl WiadomościPrzewozy pasażerskie POLREGIO wprowadza promocje na bilety okresowe. Ale wyłącznie na zewnętrznej platformie

POLREGIO wprowadza promocje na bilety okresowe. Ale wyłącznie na zewnętrznej platformie

Redakcja
Fot. POLREGIO

Dla tych, którzy codziennie dojeżdżają do pracy lub do szkoły POLREGIO proponuje bardzo korzystną ofertę tańszych podróży. Do końca marca 2023 r. kupujący bilet okresowy na www.e-podroznik.pl, zapłacą 5% taniej! Zamysłem POLREGIO i serwisu e-podróżnik.pl jest zachęcenie pasażerów do zakupu biletów w elektronicznych kanałach sprzedaży, które są bardziej ekologicznym i ekonomicznym sposobem.

Korzystając z wyszukiwarki na www.e-podróżnik.pl, można zaplanować regularne podróże koleją, nie wychodząc z domu i nie stojąc w kolejce. Kupujący może skorzystać z tych samych, co w kasie taryf lub ofert promocyjnych dostępnych wyłącznie w elektronicznych kanałach sprzedaży, a także z ulg ustawowych czy handlowych. W wersji online mamy dostępne różne warianty biletów okresowych: tygodniowy, miesięczny, kwartalny, każdy z nich z opcją “TAM” jak również “TAM i POWRÓT”. Płatność odbywa się w oparciu o wygodne i bezpieczne narzędzia płatności: przelew online, BLIK, kartę płatniczą i konto przedpłacone Skarbonka.

Po opłaceniu zamówienia elektroniczny bilet zostaje wysłany na podany przez podróżnego adres e-mail. W ten sposób kupujący może mieć go zawsze przy sobie na swoim smartfonie. Zaś sama procedura kontroli biletu elektronicznego trwa dosłownie kilka sekund.

  • Wyszukiwanie połączeń na e-podróżnik.pl umożliwia zamówienie w jednej transakcji przejazdu z dowolną liczbą przesiadek, również obejmującego mieszane środki transportu: pociąg, autobus, przejazdy adres-adres. To daje jeszcze większą elastyczność w planowaniu podróży dla naszych użytkowników – zapewnia Tomasz Hajnos, wiceprezes zarządu Teroplan S.A., właściciela serwisu e-podróżnik.pl
  • Zależy nam na zwiększeniu zainteresowania biletami zakupionymi w zdalnych kanałach sprzedaży. Zakup online jest szybki i prosty, a bilet można mieć zawsze przy sobie, w swoim smartfonie. Marcowa promocja oferty POLREGIO na e-podróżnik.pl ma zwrócić uwagę na szybkość i bezpieczeństwo zakupów biletów online.  – zachęca Piotr Olszewski, Dyrektor Biura Handlowego POLREGIO S.A.

Dodatkowa zniżka na trudne czasy

W obecnym czasie każda, nawet najmniejsza oszczędność ma niemałe znaczenie dla domowego budżetu. Przy planowaniu regularnych podróży koleją warto postawić na zakup biletu okresowego POLREGIO. Tym bardziej, że przewoźnik wraz z serwisem e-podróżnik.pl przygotowali dodatkowy rabat 5% dla 10000 pasażerów! Warto zwrócić uwagę, że zniżka obowiązuje wraz z ulgami ustawowymi oraz ulgami handlowymi oferowanymi przez przewoźnika.

Jak skorzystać z 5% zniżki na zakup biletów okresowych POLREGIO? To bardzo proste! Wystarczy podczas zakupu biletu na www.e-podróżnik.pl, w kroku Podsumowanie, wprowadzić kod rabatowy: POLREGIO-E-PODROZNIK. Lepiej nie zwlekać z decyzją, ponieważ promocja jest ważna tylko do końca marca lub do wyczerpania promocyjnej puli biletów.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności