NaKolei.pl WiadomościPrzewozy pasażerskie POLREGIO uruchomi specjalny pociąg na Paradę Parowozów

POLREGIO uruchomi specjalny pociąg na Paradę Parowozów

Redakcja
Fot. YT / Morfeusz120

Legendarna Parada Parowozów powraca na mapę Wielkopolski, a wraz z turystami jadącymi do Wolsztyna pojedzie specjalny pociąg POLREGIO, zaczynający swoją podróż na stacji Poznań Gł. 

Na największą imprezę kolejową do Parowozowni Wolsztyn w tym roku POLREGIO zaprasza na pokład swojego specjalnego pociągu – będzie to niecodzienna okazja do przejażdżki historycznymi wagonami piętrowymi, które zabiorą uczestników Parady Parowozów w sobotę 19 sierpnia z peronu XI na stacji Poznań Gł. o godz. 9:00. Przedstawiamy rozkład jazdy pociągu do Wolsztyna i z powrotem. To połączenie, które warto wybrać planując swoją podróż na tegoroczną parowozjadę.


To dopiero początek atrakcji przygotowanych dla pasażerów POLREGIO. Bilety na sentymentalną podróż okazjonalnym składem wagonowym są dostępne w promocyjnej cenie: 10 zł w jedną stronę.

Informujemy, że zakup biletów w taryfie specjalnej jest możliwy w przedsprzedaży w bezpłatnej aplikacji POLREGIO, na którą składa się również system internetowej sprzedaży online pod adresem bilety.polregio.pl. Jest to obecnie najszybszy i najwygodniejszy kanał sprzedaży, do którego gorąco zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z oferty specjalnej POLREGIO na Paradę Parowozów.  Liczba dostępnych biletów jest ograniczona.

Wszystkich sympatyków kolejnictwa, którzy przyjadą w sobotę, 19 sierpnia do Parowozowni Wolsztyn POLREGIO zaprasza także do naszej strefy promocyjnej na wspólne zdjęcia, gry i zabawy przeznaczone zarówno dla małych jak i dla dużych podróżników.

W strefie POLREGIO będzie można spotkać się z prawdziwymi kolejarzami, podziwiać nasz skład wagonowy w skali 1:87 lub wziąć udział w quizie wiedzy kolejowej. Ekipa POLREGIO będzie do Waszej dyspozycji tego dnia od. godz. 10:00 do 18:00.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności