NaKolei.pl WiadomościKonferencje i spotkania PKP S.A. wyróżniona podczas Konferencji Młodzieżowych Rad i Środowisk Młodzieżowych

PKP S.A. wyróżniona podczas Konferencji Młodzieżowych Rad i Środowisk Młodzieżowych

Redakcja
Fot. PKP S.A.

19 września 2022 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyła się Konferencja Młodzieżowych Rad i Środowisk Młodzieżowych. Celem wydarzenia była integracja środowisk młodzieżowych i dyskusja nad dalszą aktywizacją młodego pokolenia. PKP S.A. otrzymała wyróżnienie w kategorii „Najprzyjaźniejsza firma wspierająca młodych ludzi”.

Podczas Ogólnopolskiej Konferencji Młodzieżowych Rad i Środowisk Młodzieżowych, odbywającej się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, zostały wręczone wyróżnienia „Ambasadora Młodego Pokolenia RP”. Nagrody wręczyli pan Profesor Piotr Gliński, Wiceprezes Rady Ministrów oraz pan Minister Piotr Mazurek, Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej. W kategorii „Najprzyjaźniejsza firma wspierająca młodych ludzi” w imieniu Polskich Kolei Państwowych S.A. statuetkę odebrał pan Filip Piotr Chrzanowski, Dyrektor-Pełnomocnik Zarządu PKP S.A ds. strategii i projektów rozwojowych.

PKP S.A. aktywnie współpracują z młodym pokoleniem. Spółki z GrupyPKP obejmują swoimi patronatami szkoły średnie o profilu kolejowym, a także prowadzą współpracę z wydziałami o profilu kolejowym uczelni wyższych. Wspierają także młodych konstruktorów i naukowców.

W bieżącym roku spółki z GrupyPKP otrzymały nieocenione wsparcie od organizacji młodzieżowych podczas akcji humanitarnej prowadzonej na dworcach kolejowych w związku z wojną w Ukrainie.

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności