NaKolei.pl WiadomościTabor PKP Intercity wysyła do naprawy 50 lokomotyw EU/EP07

PKP Intercity wysyła do naprawy 50 lokomotyw EU/EP07

Redakcja
Fot. PKP PLK S.A.

PKP Intercity ogłosiło przetarg na wykonanie naprawy okresowej na 4-tym poziomie utrzymania 50 lokomotyw elektrycznych serii EU/EP07.

Zamówienie zostało podzielone na części, każda z nich obejmuje 25 sztuk lokomotyw. elektrowozów. Oferty w przetargu można składać do 30 grudnia 2022 roku. Będą oceniane według kryteriów:

okres rękojmi i gwarancji na pracę całej lokomotywy po wykonanej naprawie – Waga: 10 pkt, termin wykonania naprawy jednej lokomotywy – Waga: 10 pkt oraz cena – Waga: 80 pkt. Zamawiający wskazał również podkryteria w kryterium cena, które są następujące:

  • cena jednostkowa stałego zakresu naprawy – waga 60,00 pkt,
  • cena jednostkowa za prace wykraczające poza stały zakres naprawy – waga 20,00 pkt.

Dla każdej z części kryteria te są takie same. Na realizację prac w każdej z części będzie 30 miesięcy.

PKP Intercity wymagają doświadczenia. O udzielenie zamówienia może się ubiegać wykonawca, który posiada zdolność techniczną i zawodową. Zamawiający wymaga, by wykonawca wykazał, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzonej działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał dostawę (dostawy) lub naprawę (naprawy) dla:

  • części 1 zamówienia nie mniej niż 4 pojazdów kolejowych z napędem elektrycznym;
  • części 2 zamówienia nie mniej niż 4 pojazdów kolejowych z napędem elektrycznym.

Wykonawca obowiązany jest także do wniesienia wadium, w kwocie 100 000,00 zł dla każdej z części zamówienia.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności