Oferta pracy

serwis

Rzemieślnik – Częstochowa

Data publikacji: 2022-06-01
Miejsce pracy: Częstochowa
Pracodawca: POLREGIO S. A.

POLREGIO S. A.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Wykonywanie przeglądów P2 / P3 pojazdów kolejowych zgodnie z DSU i DTR, oraz z opracowanym harmonogramem przeglądów. Wypełnianie właściwych kart przeglądowych.
  • Bieżąca współpraca z brygadami P-l, P-2 / P3.
  • Usuwanie stwierdzonych usterek, takich jak: wymiana wstawek hamulcowych, usuwanie nieszczelności w układzie hamulcowym, naprawa drzwi przejściowych i zamknięć okien, naprawa instalacji wodnej w WC, szpachlowanie i malowanie pudeł pojazdów itp.,
  • Dbanie i ład i porządek na stanowisku pracy - tor 183 / kanał nr I i tor 185/ kanał nr II - oraz na międzytorzu w/w torów.
  • Dbanie o powierzone mienie, narzędzia i przyrządy pomiarowe oraz przestrzeganie stanowiskowych instrukcji BHP przy pracach na szlifierce i wiertarce.
  • Wykonywanie innych zleconych prac zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami i umiejętnościami.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego (mile widziana specjalność mechaniczna lub elektryczna),
  • dobrej organizacji pracy,
  • dyspozycyjności, samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane czynności.

Co doceniamy szczególnie?

  • dodatkowe uprawnienia (w tym na wózek widłowy),
  • uprawnień na dokonywanie przeglądów oraz legalizacji sprzętu gaśniczego,
  • prawo jazdy kategorii B.
  • Zniżki na przejazdy koleją
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Umowa o pracę
  • Świadczenia świąteczne
  • Abonament medyczny
  • Dodatkowe dni urlopu
  • Szkolenia specjalizacyjne
  • Dodatkowy dzień wolny w Święto Kolejarza
  • Program pożyczek pracowniczych

Partnerzy portalu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności