Oferta pracy

serwis

Elektromonter - Rzeszów/Przeworsk

Data publikacji: 2022-03-22
Miejsce pracy: Rzeszów
Pracodawca: POLREGIO S. A.

POLREGIO S. A.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Wykonywanie przeglądów kontrolnych i okresowych taboru.
  • Okresowe naprawy bieżące na autobusach szynowych i elektrycznych zespołach trakcyjnych EZT.
  • Będziesz odpowiedzialna/y za prawidłową realizację zadań zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i przepisami.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum średniego elektrycznego.
  • Stanu zdrowia umożliwiającego pracę na stanowisku elektromontera.

Co doceniamy szczególnie?

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zadań.
  • Punktualność.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat (stabilne zatrudnienie)
  • miłą i konstruktywną atmosferę w zespole
  • szkolenia
  • benefity zależne od stażu pracy, w tym m.in. znaczące zniżki na przejazdy koleją dla Pracownika i jego najbliższej rodziny
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne
  • pakiet socjalny – dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, świadczenia świąteczne
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Święta Kolejarza
  • ambitne, różnorodne i odpowiedzialne zadania
  • system nagród uzależniony od sytuacji Spółki i efektywności świadczonej pracy
  • dogodną lokalizację w okolicach Dworca Kolejowego – łatwy dojazd pociągami i komunikacją miejską
  • bezpieczne stanowiska pracy, pełne poszanowanie przepisów BHP
  • Zniżki na przejazdy koleją
  • Praca z nowoczesnymi narzędziami
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Umowa o pracę
  • Premia roczna powiązana z wynikami
  • Świadczenia świąteczne
  • Dodatkowe dni urlopu
  • Szkolenia specjalizacyjne
  • Dodatkowy dzień wolny w Święto Kolejarza
  • Program pożyczek pracowniczych

Partnerzy portalu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności