Oferta pracy

serwis

Specjalista ds. kadr i rekrutacji - Poznań

Data publikacji: 2022-03-21
Miejsce pracy: Poznań
Pracodawca: POLREGIO S. A.

POLREGIO S. A.

Główne zadania na tym stanowisku to:

Koordynacja i realizacja zadań związanych z zatrudnieniem, w tym:

  • przygotowanie i prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej (m.in. umowy o pracę, akta osobowe),
  • wprowadzanie i aktualizacja danych do systemu kadrowo – płacowego,
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie kadrowo–płacowym (w tym deklaracji do ZUS),
  • wystawianie zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem i wynagrodzeniem pracowników,
  • przygotowywanie skierowań na badania lekarskie i nadzór nad terminową ich realizacją,
  • ewidencja czasu pracy pracowników,
  • ustalanie uprawnień urlopowych i prowadzenie dokumentacji z tym związanej (plany urlopowe, karty urlopowe, ekwiwalent za urlop),
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie wszelkich informacji kadrowo-płacowych niezbędnych dla celów planowania i sprawozdawczości,
  • realizacja procesów rekrutacyjnych,
  • zarządzanie i obsługa benefitów pracowniczych
  • archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego (preferowana specjalizacja w zakresie prawa pracy, administracji, zarządzania),
  • doświadczenia w pracy w zakresie kadr i płac,
  • znajomości przepisów: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • znajomości praktycznej obsługi programu Płatnik,
  • znajomości obsługi pakietu MS Office,
  • dokładności i staranności w pracy,
  • odpowiedzialności, komunikatywności i sumienności w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u największego przewoźnika pasażerskiego oferującego przewozy regionalne na terenie całego kraju.
  • Przyjazną atmosferę w zespole.
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku.
  • Świadczenia socjalne.
  • Ubezpieczenie medyczne.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.
  • Atrakcyjne zniżki na przejazdy kolejowe po Polsce i Europie dla Pracownika i jego najbliższej rodziny.
  • Dodatkowy dzień wolny w roku – Dzień Kolejarza – 25 listopada.
  • Zniżki na przejazdy koleją
  • Dodatkowy dzień wolny w Święto Kolejarza
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia specjalizacyjne
  • Świadczenia świąteczne
  • Program pożyczek pracowniczych

Partnerzy portalu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności