Oferta pracy

serwis

Elektromonter, elektronik, elektryk, mechanik, rzemieślnik - Gdynia, Chojnice, Słupsk

Data publikacji: 2022-03-21
Miejsce pracy: Gdynia
Pracodawca: POLREGIO S. A.

POLREGIO S. A.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Wykonywanie czynności naprawczych określonych typów pojazdów.
  • Wykonywanie przeglądów wagonów.
  • Wykonywanie napraw bieżących taboru.
  • Wykonywanie napraw taboru bez wyłączenia go z eksploatacji.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego w danej specjalności, mile widziane średnie zawodowe w danej specjalności.
  • Doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku.
  • Dobrego stanu zdrowia (I kategoria wzroku i słuchu).

Co doceniamy szczególnie?

  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność, rzetelność.
  • Zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Uprawnienia przejazdowe.
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych.
  • Pracę z doświadczonym zespołem osób.
  • Zniżki na przejazdy koleją
  • Praca z nowoczesnymi narzędziami
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Umowa o pracę
  • Świadczenia świąteczne
  • Szkolenia specjalizacyjne
  • Dodatkowy dzień wolny w Święto Kolejarza
  • Program pożyczek pracowniczych

Partnerzy portalu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności