Oferta pracy

serwis

Specjalista ds. Płac - Poznań

Data publikacji: 2022-03-17
Miejsce pracy: Poznań
Pracodawca: POLREGIO S. A.

POLREGIO S. A.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • prowadzenie spraw związanych z obsługą płacową,
  • naliczanie wynagrodzeń w systemie płacowo-kadrowym, sporządzanie list płac i dokumentów związanych z obsługą płacową,
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • współpraca z ZUS, US i kancelariami komorniczymi w niezbędnym do realizacji przepisów zakresie,
  • sporządzanie sprawozdań i zaświadczeń oraz zestawień zawierających dane o wynagrodzeniach;
  • obsługa systemu Płatnik,
  • weryfikacja, ewidencja i rozliczanie PPK,
  • sporządzanie i weryfikacja deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych (PIT, ZUS),
  • weryfikacja prawidłowości sald na kontach księgowych związanych z rozliczeniem list płac, podatku dochodowego i składek na ubezpieczenia społeczne,
  • przygotowywanie wewnętrznych analiz i raportów dot. kosztów pracy,
  • udzielanie informacji pracownikom z zakresu rozliczenia wynagrodzeń i obowiązujących regulacji prawnych,
  • archiwizacja i przetwarzanie dokumentacji płacowej dla celów emerytalnych, podatkowych oraz dla potrzeb ewidencji księgowej.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego (preferowane o profilu ekonomicznym),
  • minimum 3-letniego doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń dla minimum 300 pracowników,
  • praktycznej znajomości obowiązujących przepisów podatkowych, z zakresu ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, ustawy o PPK, związanych z tematyką płacową,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności,
  • sumienności i dokładności,
  • odpowiedzialności i zaangażowania,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do poszerzania i uzupełniania wiedzy w zakresie wykorzystywanym w rozliczeniach wynagrodzeń,
  • umiejętności radzenia sobie ze stresem i pracą pod presją czasu.

Co doceniamy szczególnie?

  • doświadczenie w obsłudze programu Płatnik, rozliczenie min. 300 ubezpieczonych,
  • doświadczenie w obsłudze kadrowej, rozliczeniach czasu pracy pracowników.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat) u największego przewoźnika pasażerskiego oferującego przewozy regionalne na terenie całego kraju,
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole, dbającym o miłą atmosferę i dobre relacje,
  • świadczenia socjalne,
  • ubezpieczenie medyczne,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń,
  • atrakcyjne zniżki na przejazdy kolejowe po Polsce i Europie dla Pracownika i jego najbliższej rodziny,
  • dodatkowy dzień wolny w roku – Dzień Kolejarza – 25 listopada.
  • Zniżki na przejazdy koleją
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Dodatkowy dzień wolny w Święto Kolejarza
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia specjalizacyjne
  • Świadczenia świąteczne
  • Program pożyczek pracowniczych

Partnerzy portalu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności