Oferta pracy

serwis

Konduktor - Gdynia

Data publikacji: 2022-03-17
Miejsce pracy: Gdynia
Pracodawca: POLREGIO S. A.

POLREGIO S. A.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • przyjęcia, prowadzenia i zdania pociągu,
  • dbanie o bezpieczeństwo podróżnych,
  • kontrola dokumentów do przewozu i dokumentów pasażerów uprawnionych do ulg,
  • obsługa i odprawa podróżnych,
  • pomoc osobom niepełnosprawnych.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia minimum średniego,
  • dobrego stanu zdrowia (I kat. wzroku i słuchu),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • odpowiedzialności, rzetelności, zaangażowania w pracę.

Co doceniamy szczególnie?

  • mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • uprawnienia przejazdowe,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych,
  • pracę z doświadczonym zespołem osób.

Informacji udziela Dział Spraw Pracowniczych w Gdyni ul. Bolesława Krzywoustego 7 pok. nr 23 lub pod nr telefonu 722-341-393 lub 722-341-385.

  • Zniżki na przejazdy koleją
  • Umowa o pracę
  • Dodatkowy dzień wolny w Święto Kolejarza

Partnerzy portalu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności