Oferta pracy

serwis

Instruktor ds. wagonowych Zakład Południowy

Data publikacji: 2022-01-20
Miejsce pracy: Przemyśl
Pracodawca: PKP INTERCITY S. A.

PKP INTERCITY S. A.

Zakres zadań:

  • prowadzenie okresowych oraz doraźnych pouczeń i szkoleń w zakresie obsługi, eksploatacji, utrzymania i napraw wagonów osobowych i ezt,
  • prowadzenie szkoleń pracowników posterunków rewizji technicznej,
  • prowadzenie statystyk dotyczących postępów w nauce pracowników,
  • realizacja zadań wynikających z instrukcji IC-B i BA-5,
  • prowadzenie autoryzacji pracowników w przypadku wdrożenia do eksploatacji nowego taboru, nowych rozwiązań technicznych,
  • prowadzenie instruktażu na stanowiskach pracy oraz podczas jazd kontrolnych,
  • podejmowanie działań zmierzających do wyeliminowania stwierdzonych nieprawidłowości i zagrożeń,
  • bieżąca aktualizacja wiedzy w oparciu o zmiany w przepisach i instrukcjach,
  • wnioskowanie zmian do obowiązujących przepisów i instrukcji,
  • prowadzenie wymaganej odrębnymi instrukcjami dokumentacji z zakresu prowadzonych pouczeń okresowych, szkoleń, egzaminów,
  • współpraca z Ośrodkiem Szkoleń Zawodowych,
  • udział w pracach komisji badan wypadków kolejowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe i min. 5 lat stażu pracy, w tym 3 lata na stanowisku rewidenta taboru lub mistrza, brygadzisty lub inne osoby kierującej zespołem ds. napraw i utrzymania taboru
  • lub wykształcenie średnie i min. 7 lat stażu pracy, w tym 5 lat na a stanowisku rewidenta taboru lub mistrza, brygadzisty lub inne osoby kierującej zespołem ds. napraw i utrzymania taboru,
  • znajomość DSU, DRT, przepisów instrukcji związanych z obsługą, eksploatacją, utrzymaniem i naprawami wagonów osobowych i ezt,
  • umiejętność tworzenia prezentacji instruktażowych,
  • umiejętność prowadzenia szkoleń i efektywnego przekazania wiedzy,
  • umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • komunikatywność,
  • gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy:

  • pracę na odpowiedzialnym i samodzielnym stanowisku,
  • możliwość kontynuacji rozwoju zawodowego i poszerzania doświadczenia zawodowego,
  • wsparcie merytoryczne oraz trenerskie, szkolenia doskonalące, podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • uczestnictwo w rozwoju i doskonaleniu zawodowym pracowników związanych z eksploatacją, utrzymaniem i naprawami wagonów i ezt,
  • narzędzia niezbędne do pracy.

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 18.02.2022 r.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Partnerzy portalu