Oferta pracy

serwis

Starszy Radca w Wydziale Reklamacji Pasażerskich - Olsztyn

Data publikacji: 2022-01-09
Miejsce pracy: Olsztyn
Pracodawca: POLREGIO S. A.

POLREGIO S. A.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Przyjmowanie i rozpatrywanie skarg, reklamacji i wniosków wnoszonych przez podróżnych osobiście, w tym udzielanie informacji w sprawie procedowania oraz dokumentów niezbędnych do rozpatrzenia sprawy, udzielanie informacji mailowych nt. trybu składania skarg, reklamacji i wniosków.
  • Rejestrowanie i przekazywanie spraw otrzymanych za pośrednictwem podmiotu zewnętrznego do rozpatrzenia przez Spółkę oraz przekazywanie kopii odpowiedzi udzielonej w sprawie.
  • Wprowadzanie spraw do aplikacji informatycznej SIW.
  • Opracowywanie projektów odpowiedzi na reklamacje oraz na wystąpienia UTK.
  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi Centrali Spółki oraz jednostkami wykonawczymi w zakresie rozpatrywanych skarg, reklamacji i wniosków.
  • Monitorowanie przepisów zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie praw pasażerów.
  • Dokumentowanie i archiwizowanie skarg, reklamacji i wniosków.
  • Wykonywanie innych prac biurowych oraz wykonywanie prac doraźnie zleconych przez przełożonych.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego (preferowane ekonomiczne, administracyjne).
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office oraz środowiska Windows.
  • Umiejętności weryfikowania i analizowania faktów.
  • Umiejętności posługiwania się przepisami prawa.
  • Komunikatywności, umiejętności dzielenia się wiedzą.
  • Odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • Pracę u największego przewoźnika pasażerskiego oferującego przewozy regionalne na terenie całego kraju.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne zniżki na przejazdy kolejowe po Polsce i Europie.
  • Dodatkowy dzień wolny w roku – Dzień Kolejarza – 25 listopada.
  • Szkolenia i udział w konferencjach o tematyce związanej z wykonywaną pracą.
  • Zniżki na przejazdy koleją
  • Dodatkowy dzień wolny w Święto Kolejarza
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia specjalizacyjne
  • Świadczenia świąteczne
  • Program pożyczek pracowniczych

Partnerzy portalu