Oferta pracy

serwis

Stanowisko ds. ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska, Dział Infrastruktury, Zakład Północny

Data publikacji: 2022-01-04
Miejsce pracy: Gdynia
Pracodawca: PKP INTERCITY S. A.

PKP INTERCITY S. A.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie całości spraw związanych z ochroną środowiska na terenie Zakładu Północnego,
  • prowadzenie całości zagadnień związanych z gospodarką odpadami na terenie Zakładu Północnego, w tym rozliczanie umów na odbiór odpadów,
  • nadzór nad komórkami organizacyjnymi Zakładu Północnego w zakresie gospodarki odpadami,
  • prowadzenie całości spraw związanych z ochroną przeciwpożarową na terenie Zakładu,
  • terminowe uzgodnienia dokumentów księgowych pod względem merytorycznym oraz terminowe ich przekazywanie w celu ujęcia w księgach rachunkowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • szkolenie inspektora ochrony przeciwpożarowej,
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • nakierowanie na realizację celu,
  • asertywność.

Oferujemy:

  • pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,
  • benefity pozapłacowe m.in. zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów,
  • wsparcie aktywności sportowych – drużyny firmowe,
  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznym środowisku,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • umowę na zastępstwo.

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 06.01.2022 r.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Partnerzy portalu