Oferta pracy

serwis

Elektromonter, elektronik, rzemieślnik - Szczecin

Data publikacji: 2021-12-10
Miejsce pracy: Szczecin
Pracodawca: POLREGIO S. A.

POLREGIO S. A.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Wykonywanie napraw i przeglądów nowoczesnego taboru kolejowego.
  • Obsługa urządzeń technicznych służących do bieżącego utrzymania taboru kolejowego.
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
  • Konserwacja, naprawy instalacji sanitarnej, wodnej, pneumatycznej.
  • Bieżące utrzymanie maszyn i urządzeń.

        Będziesz odpowiedzialna/y za:

  • Terminowe wykonywanie zadań.
  • Jakość wykonywanych zadań.
  • Współpracę z pozostałymi pracownikami brygady.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego, o kierunku elektryk, elektromechanik, elektronik itp.
  • Dobrego stanu zdrowia umożliwiającego wykonywanie pracy na wysokości powyżej 3 metrów.
  • Umiejętności obsługi komputera.
  • Uprawnień eksploatacyjnych w zakresie urządzeń, instalacji i sieci o napięciu powyżej 1 kV.
  • Chęci rozwoju.
  • Kreatywności.
  • Dyspozycyjności.
  • Dokładności, skrupulatności
  • Nastawienia na pracę zespołową.

Co doceniamy szczególnie?

  • Samodzielność.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę – stabilne zatrudnienie
  • możliwość nabywania fachowej wiedzy i doświadczenia zawodowego
  • konstruktywną atmosferę w zespole
  • benefity, w tym m.in. znaczące zniżki na przejazdy koleją dla Pracownika i jego najbliższej rodziny
  • pakiet socjalny – dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, świadczenia świąteczne
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Święta Kolejarza
  • znaczną samodzielność w działaniu
  • możliwość szkoleń w specjalizacji
  • odpowiedzialne zadania związane z wykonywaną pracą
  • dostęp do ubezpieczenia medycznego realizowanego w wielu placówkach w Polsce na korzystnych warunkach
  • system nagród uzależniony od sytuacji Spółki i efektywności świadczonej pracy
  • łatwy dojazd pociągami i komunikacją miejską do miejsca pracy
  • bezpieczne stanowiska pracy, nowoczesne wyposażenie, pełne poszanowanie przepisów BHP
  • Zniżki na przejazdy koleją
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Umowa o pracę
  • Świadczenia świąteczne
  • Szkolenia specjalizacyjne
  • Dodatkowy dzień wolny w Święto Kolejarza
  • Program pożyczek pracowniczych

Partnerzy portalu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności