Oferta pracy

serwis

Mechanik, elektromonter, elektronik - Bydgoszcz/Toruń

Data publikacji: 2021-12-10
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Pracodawca: POLREGIO S. A.

POLREGIO S. A.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Wykonywanie przeglądów taboru trakcyjnego.
  • Wykonywanie napraw i modernizacji taboru.
  • Obsługa urządzeń technicznych i narzędzi służących do napraw i utrzymania taboru.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum zawodowego o profilu mechanicznym lub elektrycznym.
  • Odpowiedzialności i samodzielności.
  • Dokładności i dobrej organizacji w pracy.
  • Umiejętności pracy w zespole.

Co doceniamy szczególnie?

  • Mile widziane doświadczenie i wiedza z zakresu napraw taboru.
  • Posiadane certyfikaty ukończonych kursów i uprawnienia zawodowe.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony, następnie umowa na czas nieokreślony (stabilne zatrudnienie).
  • Miłą atmosferę w zespole.
  • Benefity zależne od stażu pracy, w tym m.in. znaczące zniżki na przejazdy koleją dla Pracownika i jego najbliższej rodziny.
  • Pakiet socjalny – dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, świadczenia świąteczne.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Święta Kolejarza.
  • Dużą samodzielność w działaniu.
  • Możliwość szkoleń w specjalizacji.
  • Różnorodne i odpowiedzialne zadania.
  • System nagród uzależniony od sytuacji Spółki i efektywności świadczonej pracy.
  • Dogodną lokalizację w okolicach stacji kolejowych: Bydgoszcz Główna, Toruń Kluczyki,– łatwy dojazd pociągami.
  • Bezpieczne stanowiska pracy i pełne poszanowanie przepisów BHP.
  • Zniżki na przejazdy koleją
  • Praca z nowoczesnymi narzędziami
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Umowa o pracę
  • Premia roczna powiązana z wynikami
  • Świadczenia świąteczne
  • Dodatkowe dni urlopu
  • Program pożyczek pracowniczych

Partnerzy portalu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności