Oferta pracy

serwis

Maszynista - Bydgoszcz, Toruń, Laskowice Pomorskie, Grudziądz

Data publikacji: 2021-12-10
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Pracodawca: POLREGIO S. A.

POLREGIO S. A.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Prowadzenie pojazdu trakcyjnego zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.
  • Uważne obserwowanie szlaku kolejowego i reagowanie na wszelkie sygnały.
  • Wykonywanie poleceń dyżurnego ruchu.
  • Prawidłowa eksploatacja pojazdu trakcyjnego.
  • Współpraca z kierownikiem pociągu.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji służbowej.
  • Bezpieczny przewóz pasażerów.
  • Prawidłowa obsługa pojazdów trakcyjnych.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum zawodowego (preferowane wykształcenie techniczne, mechaniczne, elektryczne),
  • Stanu zdrowia umożliwiającego pracę na stanowisku maszynisty.
  • Licencji i świadectwa maszynisty.

Co doceniamy szczególnie?

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zadań.
  • Mile widziane doświadczenie i wiedza z zakresu zagadnień kolejowych.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony, następnie umowę na czas nieokreślony (stabilne zatrudnienie).
  • Miłą i konstruktywną atmosferę w zespole.
  • Benefity zależne od stażu pracy, w tym m.in. znaczące zniżki na przejazdy koleją dla Pracownika i jego najbliższej rodziny.
  • Pakiet socjalny – dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, świadczenia świąteczne.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Święta Kolejarza.
  • Sporą samodzielność w działaniu.
  • Możliwość szkoleń w specjalizacji.
  • Ambitne, różnorodne i odpowiedzialne zadania.
  • Dostęp do ubezpieczenia medycznego realizowanego w wielu placówkach w Polsce.
  • System nagród uzależniony od sytuacji Spółki i efektywności świadczonej pracy.
  • Wygodną przestrzeń do przechowywania, podgrzewania i spożywania domowego posiłku.
  • Dogodną lokalizację.
  • Bezpieczne stanowiska pracy, nowoczesne wyposażenie pojazdów trakcyjnych, pełne poszanowanie przepisów BHP.
  • Możliwość relokacji w Polsce w miarę potrzeb Spółki i chęci pracownika.
  • Zniżki na przejazdy koleją
  • Praca z nowoczesnymi narzędziami
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Umowa o pracę
  • Premia roczna powiązana z wynikami
  • Wyjątkowy mundur
  • Świadczenia świąteczne
  • Turnusy w uzdrowiskach
  • Dodatkowe dni urlopu
  • Szkolenia specjalizacyjne
  • Dodatkowy dzień wolny w Święto Kolejarza
  • Program pożyczek pracowniczych

Partnerzy portalu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności