Oferta pracy

serwis

Rewident taboru - Ełk

Data publikacji: 2022-11-22
Miejsce pracy: Olsztyn
Pracodawca: POLREGIO S. A.

POLREGIO S. A.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • wykonywanie oględzin taboru
  • kierowanie taboru na naprawy
  • realizacja prób hamulca
  • naprawy drobnych usterek na pojazdach

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia minimum zawodowego w danej specjalności
  • dobrego stanu zdrowia (praca na wysokości powyżej 3 metrów)
  • umiejętności pracy w zespole
  • odpowiedzialności, rzetelności, zaangażowania w pracę

Co doceniamy szczególnie?

  • mile widziane uprawnienia SEP min. do 1kV
  • mile widziane doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u największego przewoźnika pasażerskiego oferującego przewozy regionalne na terenie całego kraju.
  • Miłą i konstruktywną atmosferę w zespole.
  • Pakiet socjalny - dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, świadczenia świąteczne.
  • Ubezpieczenie medyczne.
  • Dodatkowy dzień wolny w roku – Dzień Kolejarza – 25 listopada.
  • Atrakcyjne zniżki na przejazdy kolejowe po Polsce i Europie dla Pracownika i jego najbliższej rodziny.
  • System nagród uzależniony od sytuacji Spółki i efektywności świadczonej pracy.
  • Szkolenia specjalizacyjne.
  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole, dbającym o miłą atmosferę i dobre relacje.
  • Zniżki na przejazdy koleją
  • Praca z nowoczesnymi narzędziami
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Umowa o pracę
  • Premia roczna powiązana z wynikami
  • Świadczenia świąteczne
  • Abonament medyczny
  • Dodatkowy dzień wolny w Święto Kolejarza
  • Szkolenia specjalizacyjne

Partnerzy portalu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności