Oferta pracy

serwis

Kierownik pociągu - Gdynia i Chojnice

Data publikacji: 2022-11-17
Miejsce pracy: Gdynia
Pracodawca: POLREGIO S. A.

POLREGIO S. A.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Przyjęcie, prowadzenie i zdanie pociągu – w przewidzianym zakresie.
  • Prowadzenie na bieżąco dokumentów pociągowych.
  • Prowadzenie na bieżąco własnej karty czasu pracy drużyny konduktorskiej.
  • Zorganizowanie pracy drużyny konduktorskiej przy obsłudze pociągu.
  • Nadzór nad pracą drużyny pociągowej oraz innych pracowników stanowiących obsadę pociągu.
  • Interweniowanie i rozwiązywanie sporów pomiędzy podróżnymi w przypadku ich wystąpienia.
  • Wykonywanie pracy manewrowej.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów porządkowych w pociągu.
  • Nadzór nad stanem technicznym oraz wyposażeniem taboru kolejowego.
  • Wykonywanie próby hamulca.
  • Nadzór nad stanem sanitarno-higienicznym i porządkowym w taborze.
  • Udzielanie pomocy podróżnym i pracownikom obsady pociągu.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum średniego.
  • Stanu zdrowia umożliwiającego pracę na stanowisku kierownika pociągu.

Co doceniamy szczególnie?

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zadań.
  • Mile widziane doświadczenie i wiedza z zakresu zagadnień kolejowych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zniżki na przejazdy koleją
  • Praca z nowoczesnymi narzędziami
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Umowa o pracę
  • Świadczenia świąteczne
  • Dodatkowy dzień wolny w Święto Kolejarza
  • Program pożyczek pracowniczych

Partnerzy portalu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności