Oferta pracy

serwis

Referent, referendarz - Gdynia

Data publikacji: 2022-11-14
Miejsce pracy: Gdynia
Pracodawca: POLREGIO S. A.

POLREGIO S. A.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Obsługa systemów informatycznych dotyczących rozkładu jazdy.
  • Współpraca z organami samorządowymi, Zakładami spółki POLREGIO oraz Spółkami z Grupy PKP S.A.
  • Współpraca przy opracowywaniu oferty przewozowej dla wykonywania publicznych przewozów kolejowych na zamówienie organów samorządowych.
  • Współpraca w zakresie zestawień pociągów pasażerskich.
  • Przygotowywanie wniosków na Zarząd dotyczących umów na udostępnienie linii i odcinków kolejowych.
  • Organizacja, zamawianie i realizacja przejazdów okazjonalnych.
  • Przygotowywanie wniosków na przedzielanie tras pociągów, analiza konstrukcji rozkładu jazdy pociągów

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum średniego i wyższego.
  • Dobrego stanu zdrowia.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Odpowiedzialności, rzetelności i zaangażowania w pracy.
  • Dokładności, skrupulatności i uczciwości.

Co doceniamy szczególnie?

  • Mile widziane doświadczenie i wiedza z zakresu zagadnień kolejowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - pierwsza umowę o pracę na trzymiesięczny okres próbny, kolejna na czas określony (przewidywany czas: 1 rok), następna umowa na czas nieokreślony.
  • Miłą atmosferę w zespole.
  • Benefity zależne od stażu pracy, w tym m.in. znaczące zniżki na przejazdy koleją dla Pracownika i jego najbliższej rodziny.
  • Pakiet socjalny – dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, świadczenia świąteczne.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Święta Kolejarza.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Możliwość szkoleń w specjalizacji.
  • Ambitne i odpowiedzialne zadania.
  • System nagród uzależniony od sytuacji Spółki i efektywności świadczonej pracy.
  • Zniżki na przejazdy koleją
  • Praca z nowoczesnymi narzędziami
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Umowa o pracę
  • Premia roczna powiązana z wynikami
  • Świadczenia świąteczne
  • Szkolenia specjalizacyjne
  • Dodatkowy dzień wolny w Święto Kolejarza
  • Program pożyczek pracowniczych

Partnerzy portalu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności