Oferta pracy

serwis

Specjalista do spraw związanych z gospodarką paliwem trakcyjnym - Warszawa

Data publikacji: 2022-11-14
Miejsce pracy: Warszawa
Pracodawca: POLREGIO S. A.

POLREGIO S. A.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • prowadzenie spraw związanych z gospodarką paliwem trakcyjnym,
  • współpraca z poszczególnymi PR w zakresie opiniowania oraz zmian dokumentacji będących ich własnością,
  • tworzenie raportów i analiz na potrzeby biur, dyrekcji, Zarządu oraz podmiotów zewnętrznych (UTK, GUS),
  • udział w kluczowych dla Spółki procesach (między innymi w budżetowaniu, biznesplanie Spółki na rozkład jazdy - rok obrachunkowy),
  • stała współpraca z komórkami organizacyjnymi wewnątrz Spółki oraz jednostkami wykonawczymi w zakresie prowadzonych spraw,
  • prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości w zakresie realizacji zawartych umów w systemach informatycznych.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki techniczne),
  • wiedzy zawodowej w zakresie prowadzenia zagadnień związanych z gospodarką paliwem trakcyjnym,
  • znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności,
  • umiejętności radzenia sobie ze stresem i umiejętności pracy pod presją czasu.

Co doceniamy szczególnie?

  • mile widziane doświadczenie na stanowiskach będących w strukturach przedsiębiorstw kolejowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u największego przewoźnika pasażerskiego oferującego przewozy regionalne na terenie całego kraju (dogodną lokalizacja - okolice Dworca Zachodniego).
  • Przyjazną atmosferę w zespole.
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku.
  • Świadczenia socjalne.
  • Ubezpieczenie medyczne.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.
  • Atrakcyjne zniżki na przejazdy kolejowe po Polsce i Europie dla Pracownika i jego najbliższej rodziny.
  • Dodatkowy dzień wolny w roku – Dzień Kolejarza – 25 listopada.
  • Zniżki na przejazdy koleją
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Dodatkowy dzień wolny w Święto Kolejarza
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia specjalizacyjne
  • Świadczenia świąteczne
  • Program pożyczek pracowniczych

Partnerzy portalu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności