Oferta pracy

serwis

Elektryk, elektronik, elektromonter - Iława

Data publikacji: 2022-11-14
Miejsce pracy: Iława
Pracodawca: POLREGIO S. A.

POLREGIO S. A.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • wykonywanie napraw i przeglądów taboru kolejowego
  • obsługa urządzeń technicznych służących do bieżącego utrzymania taboru kolejowego
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • obsługa testera MTC2-6kV napięć udarowych przeznaczonych do badań obiektów indukcyjnych np. silniki, transformatory
  • konserwacja i naprawy instalacji sanitarnej, wodnej, pneumatycznej
  • bieżące utrzymanie maszyn i urządzeń
  • realizacja prób hamulca

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum zawodowego lub wyższego o profilu: elektryk, elektronik.
  • Uprawnień SEP do 1kV.
  • Umiejętności informatycznych (obsługa komputera).
  • Obsługi dedykowanych urządzeń na stanowisku.
  • Udokumentowania kwalifikacji zawodowych.
  • Spełnienia warunków zdrowotnych, fizycznych i psychicznych określonych w przepisach.
  • Dobrego stanu zdrowia umożliwiającego wykonywanie pracy na wysokości powyżej 3 metrów.
  • Umiejętności pracy w zespole., odpowiedzialności, rzetelności, zaangażowania w pracę.

Co doceniamy szczególnie?

  • Mile widziane doświadczenie.
  • Uprawnienia SEP do 1kV.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u największego przewoźnika pasażerskiego oferującego przewozy regionalne na terenie całego kraju.
  • Miłą i konstruktywną atmosferę w zespole.
  • Pakiet socjalny - dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, świadczenia świąteczne.
  • Ubezpieczenie medyczne.
  • Dodatkowy dzień wolny w roku – Dzień Kolejarza – 25 listopada.
  • Atrakcyjne zniżki na przejazdy kolejowe po Polsce i Europie dla Pracownika i jego najbliższej rodziny.
  • System nagród uzależniony od sytuacji Spółki i efektywności świadczonej pracy.
  • Szkolenia specjalizacyjne.
  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole, dbającym o miłą atmosferę i dobre relacje.
  • Zniżki na przejazdy koleją
  • Praca z nowoczesnymi narzędziami
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dopłaty do wypoczynku
  • Umowa o pracę
  • Premia roczna powiązana z wynikami
  • Świadczenia świąteczne
  • Abonament medyczny
  • Szkolenia specjalizacyjne
  • Dodatkowy dzień wolny w Święto Kolejarza
  • Program pożyczek pracowniczych

Partnerzy portalu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności