Kolej jest dla ludzi

Na dworcu Warszawa Wschodnia otwarto lokal WARS Express

Na dworcu Warszawa Wschodnia otwarto pierwszy lokal WARS Express

 

W dniu wczorajszym na dworcu Warszawa Wschodnia został otwarty pierwszy lokal (planowanej sieci barów) WARS Express. Oferta baru ma przyciągać klientów nie tylko z pociągów. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach istniejącej struktury firmy WARS S.A.

WARS Express to najnowsza inwestycja Spółki WARS S.A. Pierwszy lokal został otwarty na dworcu Warszawa Wschodnia, a w planach jest otwarcie kilku kolejnych lokali.

W zamyśle Inwestora WARS EXPRESS to ogólnopolska sieć otwartych, łatwo dostępnych lokali gastronomicznych typu „Fast Food” oferująca zdrowe, pożywne, dobrej jakości jedzenie podane w konkurencyjnym standardzie czasu i jakości i w powszechnie dostępnej cenie.

W ofercie WARS Express, prócz dań znanych z wagonów gastronomicznych obsługiwanych przez WARS takich jak popularna jajecznica, żurek czy piada, będą również ulubione przekąski (zapiekanki, hot-dogi, grillowane kanapki) oraz świeże soki wyciskane z warzyw i owoców.

W ciągu ostatnich kilku lat udało nam się odbudować wizerunek marki i mamy nadzieję, że będzie ona przyciągać do nas klientów nie tylko z pociągów. Zdajemy sobie sprawę, że konkurować będziemy musieli z innymi punktami typu „Fast Food” na dworcach, ale łączy nas z nimi tylko szybkość podania, gdyż większość naszych potraw przygotowywana jest ze świeżych składników i na miejscu

– podkreśla Iwo Orzełek, Kierownik Zespołu Marketingu WARS S.A.

WARS Express jest konceptem unikalnym dla gastronomii dworcowej i powierzchnia nowych punktów będzie uzależniona od dostępnych lokalizacji oraz natężenia ruchu na dworcach. Pierwsze lokale WARS Express będą prowadzone przez pracowników spółki, kolejne prowadzone będą na zasadzie franczyzy.

Docelowo planowana sieć lokali gastronomicznych WARS Express obejmie swoim zasięgiem całe terytorium Polski – 25 największych i najważniejszych dworców kolejowych w Polsce.

 

źródło: WARS S.A.{jcomments on}