Strona główna » Wiadomości » Przewozy pasażerskie » Mundial w hiszpańskich pociągach. Pasażerowie Renfe bezpłatnie obejrzą wszystkie mecze

Mundial w hiszpańskich pociągach. Pasażerowie Renfe bezpłatnie obejrzą wszystkie mecze

Redakcja
Fot. World Traveller 73

Koleje Hiszpańskie Renfe oferuje transmisję wszystkich meczów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, które oficjalnie rozpoczęły się wczoraj meczem Katar – Ekwador. Transmisje będą dostępne za pośrednictwem aplikacji przewoźnika.

Wczoraj oficjalnie rozpoczęły się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Mecz otwarcia mogli oglądać pasażerowie szybkich pociągów kategorii AVE i Avlo jeżdżących w barwach hiszpańskiego przewoźnika Renfe. Przewoźnik będzie transmitować wszystkie spotkania piłkarskie za pośrednictwem aplikacji PlayRenfe, która jest dostępna w sklepach Google, App Store oraz AppGallery. Aby w ogóle można było korzystać z aplikacji trzeba połączyć się z Wi-Fi dostępnym na pokładzie pociągu.

Dopiero gdy pasażer połączy się z siecią bezprzewodową w pociągu AVE lub Avlo, dopiero wtedy otrzymuje dostęp do biblioteki filmów, seriali i e-booków, a także transmisji na żywo meczów tegorocznego mundialu.

Renfe będzie jedynym operatorem kolejowym, który będzie transmitował wszystkie mecze mistrzostw świata na żywo. Oprócz piłki nożnej platforma „PlayRenfe” umożliwia łączność i transmisję na żywo najważniejszych wydarzeń sportowych, premier filmowych, seriali, muzyki i książek – informują Hiszpanie. 

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności

0
Would love your thoughts, please comment.x