Kadry i ludzie
Partnerzy działu
partner-dzialu-logo-blueocean

Metro Warszawskie wzięło udział w #Hot16Challenge2

Metro Warszawskie wzięło udział w #Hot16Challenge2 Mat. Metro Warszawskie

Pracownicy Metra Warszawskiego wzięli udział w #Hot16Challenge2, akcji charytatywnej mającej za zadanie zebranie pieniędzy dla służby zdrowia, aby pomóc w walce z koronawirusem.

Akcji #Hot16Challenge2, to akcja charytatywna, która polega na zarapowaniu 16 wersów własnego tekstu, a następnie nominacji kolejnych osób, nie zapominając o promowaniu zbiórki pieniędzy oraz wpłaceniu na nią dowolnej kwoty.

Akcja #Hot16Challenge2 została zainicjowana przez polskiego rapera – Solara, który swoją “szesnastkę” opublikował 28 kwietnia, wtedy to nominował kilka kolejnych osób – dzisiaj ciężko byłoby zliczyć ile osób wzięło udział w akcji, gdyż wyszła ona spoza sfery rapowego otoczenia – w akcji wzięli udział osoby z innych gatunków muzyki, politycy, a nawet zagraniczni artyści.

Metro Warszawskie zostało nominowane do wzięcia udziału w Hot16Challenge przez Miejskie Zakłady Autobusów. MZA oprócz Metra Warszawskiego nominowały również Tramwaje Warszawskie, lecz na odpowiedź tramwajarzy jeszcze czekamy.

Zachęcamy do wsparcia zbiórki dla personelu medycznego za pomocą: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

MZA #hot16challenge

Wywołani do tablicy podjęliśmy rzucone nam wyzwanie💪Oto nasza gorąca 16🔥🔥🔥Dziękujemy niezastąpionym pracownikom, którzy odważyli się zabawić w „raperów” w słusznej sprawie:Na Zwalniaczu – Autobusem przez WarszawęWarsaw Bus DriverDziewczyna_z_SolarisaBUSdziennikNominujemy: Tramwaje Warszawskie, Metro Warszawskie, Zarząd Oczyszczania Miasta Warszawa, Woda dla WarszawyBijmy rekord pomagania!💝💝💝Link do zbiórki:https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Opublikowany przez Miejskie Zakłady Autobusowe Warszawa Środa, 13 maja 2020