Kadry i ludzie
Partnerzy działu
partner-dzialu-logo-blueocean

Masz projekt związany z koleją? Przedstaw go w konkursie NZS!

Masz projekt związany z koleją? Przedstaw go w konkursie NZS! Mat. KOKOS

Konkurs Konstrukcji Studenckich KOKOS to wydarzenie organizowane już po raz 7 przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Celem konkursu KOKOS jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej utalentowanych młodych konstruktorów, skonfrontowanie ich prac z wymagającym światem biznesu oraz pomoc w komercjalizacji projektów oraz pozyskaniu inwestorów. KOKOS to również możliwość integracji studentów z przedstawicielami świata biznesu, nauki i techniki, a także popularyzacja idei innowacyjności i wynalazczości.

Konstruktorzy mogą zgłaszać się w 6 kategoriach:

  • LIFE UPGRADE
  • ECOLOGY
  • VEHICLE
  • SMART ROBOTS
  • JOKER

oraz w kategorii specjalnej Railway, do której w szczególności zachęcamy.

RAILWAY Czeka na projekty unowocześniające dworce, ułatwiające przejazd koleją lub służące pasażerom starszym i niepełnosprawnym korzystającym z pociągów.  Innowacyjna walizka, plan zagospodarowania przestrzeni dworca, projekt nowoczesnych siedzeń w pociągu, wszystko związane w jakikolwiek z podróżowaniem koleją oraz kolejnictwem jest mile widziane.

Dodatkowo wyjątkowość tej kategorii polega na tym, że nie wymagamy w jej przypadku gotowych konstrukcji – czekamy także na pomysły czy projekty.

Partnerem Głównym kategorii Railway jest PKP S.A., a do wygrania minimum 3 000 zł.

Zapisy do będą trwać do 01.04, jednak z racji wyjątkowości tej kategorii, na Railway przewidziane jest kilka dodatkowych dni. Formularz zapisów oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej https://kokos.nzs.org.pl/.  Więcej informacji także na Fanpage KOKOS.

Serdecznie zachęcamy do udziału!