NaKolei.pl WiadomościPrzewozy pasażerskie ŁKA: Uruchomiony został nowy pociąg na trasie Łódź Fabryczna- Warszawa Wschodnia

ŁKA: Uruchomiony został nowy pociąg na trasie Łódź Fabryczna- Warszawa Wschodnia

Fot. ŁKA

W soboty, niedziele i święta uruchomiona została dziewiąta para pociągów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej na trasie Łódź Fabryczna – Warszawa Wschodnia- informuje „Dziennik Łódzki”.

Z Łodzi Fabrycznej nowy pociąg odjeżdża o godzinie 10.08. Uruchomione zostały również dwie nowe pary pociągów z Łodzi do Tomaszowa Mazowieckiego. Odjazdy z Łodzi Fabrycznej o godz. 9.07 i 16.48, a z powrotem o godz. 11.44 i 18.40.

Od 6 maja do 8 czerwca wprowadzona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza dla pociągów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej na odcinku Łęczyca – Kutno. Jest to spowodowane modernizacją linii kolejowej. W tym samym terminie autobusy zastąpią również część pociągów ŁKA kursujących na trasie Głowno – Łowicz Główny- czytamy.

pc/”Dziennik Łódzki”

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Rozumiem Polityka prywatności