NaKolei.pl Wiadomości Kradła produkty z pomocy dla uchodźców na stacji w Przemyślu. Fotopułapka złapała ją na gorącym uczynku

Kradła produkty z pomocy dla uchodźców na stacji w Przemyślu. Fotopułapka złapała ją na gorącym uczynku

Redakcja
Fot. SOK

Kobieta kradła produkty z pawilony wolontariatu znajdującego się na 3 peronie stacji Przemyśl Główny. Ustawiona przez SOK-istów fotopułapka pozwoliła złapać 45-latkę na gorącym uczynku.

W niedzielę 20 listopada br. w godzinach porannych komendant zmiany Straży Ochrony Kolei z Komendy Regionalnej SOK w Przemyślu otrzymał informację, że fotopułapka zarejestrowała obecność osoby postronnej na peronie nr 3 stacji Przemyśl Główny, gdzie znajduje się pawilon wolontariatu. Na miejsce niezwłocznie skierowani zostali funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Komendy Regionalnej SOK w Przemyślu.

Po przybyciu we wskazany rejon, mundurowi zauważyli kobietę, wychodzącą w pośpiechu z pawilonu wolontariatu, mającą przy sobie plecak oraz reklamówki wypełnione po brzegi artykułami spożywczymi, środkami higienicznymi, maskotkami oraz odzieżą.

Wszystkie te artykuły przeznaczone były dla uchodźców z Ukrainy. W trakcie dalszych czynności ustalono, ze 45-latka już wcześniej dokonywała cyklicznych kradzieży z tutejszego pawilonu. Ujęta kobieta została przekazana przybyłym na miejsce funkcjonariuszom Policji z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu celem dalszych czynności wyjaśniających.  – informuje Straż Ochrony Kolei.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności