NaKolei.pl WiadomościKolej jest dla ludzi Koleje Wielkopolskie: Wypełnij ankietę dotyczącą bezpieczeństwa podczas podróży

Koleje Wielkopolskie: Wypełnij ankietę dotyczącą bezpieczeństwa podczas podróży

Redakcja
fot. Koleje Wielkopolskie

Koleje Wielkopolskie przygotowały ankietę, w której każdy podróżujący ich pociągami może odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących poczucia bezpieczeństwa podczas podróży oraz w sytuacji awaryjnej.

Wraz z rozwojem technologii oraz wzrostem wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, rosną również możliwości dostosowania działań przewoźnika w sytuacjach awaryjnych.

Przygotowanie badanie pomoże spółce Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o. w dokonaniu analizy tego, jak pasażerowie oceniają poziom bezpieczeństwa w pociągach oraz poznaniu zapotrzebowania pasażerów, również tych ze szczególnymi potrzebami, w zakresie możliwości i sposobów udzielenia pomocy w czasie ewakuacji. Poznanie potrzeb ewakuacyjnych pasażera będą mogli wykorzystać podczas szkolenia pracowników.

Do tego potrzebne są informacje od osób, które mają najlepszą wiedzę, czyli od podróżnych przewoźnika. Według Kolei Wielkopolskich poświęcony czas na wypełnienie ankiety zaprocentuje w przyszłości. Ankieta jest anonimowa.

Zapraszamy do wypełnienia: Ankieta dotycząca bezpieczeństwa

Mat. Koleje Wielkopolskie

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności