Strona główna » Wiadomości » Kolej jest dla ludzi » Koleje Mazowieckie wspierają WOŚP. Przygotowano aż 13 licytacji

Koleje Mazowieckie wspierają WOŚP. Przygotowano aż 13 licytacji

Adrian Izydorek
Fot. Koleje Mazowieckie

Koleje Mazowieckie wspierają 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego hasłem jest: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” Zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii i wirusów odpowiedzialnych za rozwój sepsy. Ten szczytny cel można wesprzeć m.in.  uczestnicząc w aukcjach charytatywnych. Swoją cegiełkę do tegorocznego Finału dołożyły też Koleje Mazowieckie, które przygotowały aż 13 odjazdowych licytacji.

Wśród aukcji od KM znalazły się m.in. spotkanie z Prezesem Zarządu Kolei Mazowieckich, spersonalizowany utwór muzyczny przygotowany przez pracowników spółki czy lekcja zumby z kierownikiem pociągu.

Mamy nadzieję, że w tym roku liczba 13 okaże się wyjątkowo szczęśliwa i pomoże jeszcze skuteczniej walczyć z sepsą – zapraszają do licytacji Koleje Mazowieckie.

Poniżej pełna lista licytacji Kolei Mazowieckich:

„Porozmawiajmy o kolei” – indywidualne spotkanie z Panem Robertem Stępniem, Prezesem Zarządu Spółki KM

Kolejowe rozmowy na najwyższym szczeblu? Teraz to możliwe! Zwycięzca aukcji będzie miał okazję spojrzeć na spółkę kolejową z perspektywy Prezesa Zarządu i poznać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

„Pociąg do zumby” – lekcja z Michałem Kobusem, kierownikiem pociągu, na terenie zaplecza KM

Zapraszamy na lekcję zumby w kolejowym stylu, pod czujnym okiem instruktora, a zarazem kierownika pociągu KM – Michała Kobusa. Miejscem treningu będzie Sekcja Napraw i Eksploatacji Taboru Warszawa Grochów.

Kolejarze KM napiszą i nagrają dla Ciebie piosenkę!

Czy znacie zespół kolejarzy KM? To właśnie oni napisali i nagrali piosenki, które cieszą się popularnością w Internecie. Dzięki tej aukcji mogą przygotować utwór specjalnie dla Ciebie! Kolejowi muzycy są otwarci na wyzwania, dlatego rodzaj muzyki oraz tekst dostosują nawet do najbardziej wymagających gustów!

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej na terenie Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru Warszawa Ochota z Pawłem Prokuratem, maszynistą KM i strażakiem!

Wiemy, że bezpieczeństwo jest bardzo ważne, dlatego zapraszamy na specjalne, indywidualne szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej w pociągu KM. Przeprowadzi je Paweł Prokurat, maszynista KM wraz z ratownikiem medycznym.

„Dowodzenie to podstawa” – zaproszenie do odwiedzenia dyspozytury Spółki KM wraz ze szkoleniem dyspozytorskim

Sercem Kolei Mazowieckich jest oczywiście dyspozytura. To ona wybija rytm pracy dla setek pociągów dziennie. Możliwość poznania tego niezwykłego miejsca co roku wzbudza ogromne zainteresowanie licytujących – sprawdź dlaczego!

Zaproszenie na przejazd w kabinie z maszynistką KM

Praca za nastawnikiem to nie tylko domena mężczyzn. Mamy na to dowody. Udział w aukcji będzie okazją do obserwacji kolejowych szlaków z kabiny maszynisty i spędzenia służby z Martą Kucharską, maszynistką Kolei Mazowieckich.

Zaproszenie na przejazd w kabinie maszynisty z Marcinem Jabłońskim, Maszynistą KM i autorem popularnego konta na Tik Toku „maszynista.com.pl”

Czy da się połączyć TikTok i kolej? Jak najbardziej – a maszynista KM, Marcin Jabłoński jest na to najlepszym przykładem. Zapraszamy w ekscytującą podróż w towarzystwie popularnego
w Internecie autora konta „maszynista.com.pl”.

„Poznaj nasze wnętrze” – odwiedź zaplecze techniczne KM

Tym razem drzwi dla zwiedzających otwiera Sekcja Napraw i Eksploatacji Taboru w Sochaczewie. Zwycięzca aukcji będzie miał niezwykłą okazję zobaczyć, jak wygląda praca przy przeglądach
i naprawach pojazdów oraz poznać obowiązki pracowników, bez których nie byłoby możliwe przygotowanie pociągu do jazdy.

„Poprowadź pociąg KM” –szkolenie na symulatorze pojazdu FLIRT ER160

Niebezpieczne sytuacje, trudne warunki pogodowe, rzeczywisty obraz szlaków w jakości obrazu w formacie 4K UltraHD, ruch drgania na torach – takie emocje tylko
w KM! Sprawdź swoje umiejętności i poprowadź pociąg po wirtualnych torach w kabinie symulatora naszego najnowocześniejszego pojazdu, czyli ezt FLIRT ER160.

Podróż w czasie w blasku fleszy

Kolej na wyjątkową sesję fotograficzną w towarzystwie „Babci”. Mowa tu o naszym najstarszym czynnym pojeździe ezt EN57 038. Podczas spotkania będzie możliwość nie tylko wykonania unikatowych zdjęć, ale także poznania niesamowitej historii naszej kolejowej nestorki, która pomimo sędziwego wieku, nadal jest gotowa na nowe wyzwania.

Lokomotywa EU47 TRAXX KM w zasięgu dłoni

Lokomotywa KM w Twoim domu? W tej aukcji można wylicytować jedyny
w swoim rodzaju model pojazdu EU47 TRAXX w kolorach charakterystycznych dla mazowieckiej spółki.

Zestaw kalendarzy KM

Kalendarze: ścienny i książkowy, oczywiście w barwach KM. Idealne dla miłośników kolei oraz tych, dla których ważna jest dobra organizacja czasu.

„365 dni z KM” – kalendarz ścienny z pociągami Kolei Mazowieckich

Trzynastka może być szczęśliwa i to przez cały rok! Kalendarz z 13 fotografiami autorstwa Marty Kucharskiej, maszynistki KM to oryginalny prezent dla każdego, kto ceni sobie piękne zdjęcia, mazowieckie krajobrazy, a także podróże pociągami Kolei Mazowieckich.

Podobne artykuły

0
Would love your thoughts, please comment.x