NaKolei.pl WiadomościPrzewozy pasażerskie Koleje Małopolskie wprowadziły darmową komunikację ze względu na zły stan powietrza

Koleje Małopolskie wprowadziły darmową komunikację ze względu na zły stan powietrza

Redakcja
Fot. Koleje Małopolskie

W Krakowie przekroczono średni poziom pyłu zawieszonego PM10. Dlatego też wprowadzono dzisiaj na obszarze Aglomeracji Krakowskiej darmowe przejazdy transportem kolejowym organizowanym przez woj. małopolskie.

W Krakowie odnotowano wysokie natężenie smogu. Dlatego też dzisiaj, 11 stycznia 2021 r. na obszarze Aglomeracji Krakowskiej wprowadzono bezpłatne przejazdy transport kolejowym. Warunkiem uprawniającym do skorzystania z nieodpłatnych przejazdów jest posiadanie dowodu rejestracyjnego z ważnym badaniem technicznym.

Podróż bez konieczności uiszczenia opłaty za przejazd można zrealizować w relacjach obsługiwanych przez Koleje Małopolskie i POLREGIO, na trasie ograniczonej stacjami Skawina, Zabierzów, Zastów, Podłęże, Wieliczka Rynek Kopalnia, Kraków Olszanica.

Jednocześnie przypominamy, że we wszystkich pociągach prowadzona jest standardowa kontrola biletów, a bezpłatny przejazd możliwy jest po spełnieniu warunków opisanych w ofercie specjalnej „Walka ze smogiem” – informują Koleje Małopolskie.

Szczegółowe warunki obowiązywania oferty zostały zamieszczone na stronach operatorów:

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności