Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie Tabor

Już od dziś można kupić bilety na pociągi musicREGIO

Już od dziś można kupić bilety na pociągi musicREGIO fot. POLREGIO

Dziś ruszyła sprzedaż biletów na pociągi musicREGIO. Dodatkowych 80 pojazdów od POLREGIO zawiezie do Kostrzyna uczestników festiwalu „Pol’And’RockFestival2018”.

Przewoźnik zachęca do licznego przybywania do Kostrzyna na Pol’And’Rock Festival 2018. Uruchomione zostaną pociągi musicREGIO. Już od dziś można zakupić bilety na ok. 80 dodatkowych składów.

Festiwal odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia. Od dziś bilety na wydarzenie można nabywać zarówno w kasach biletowych jak też poprzez wiele innych kanałów sprzedaży. Transakcji nabycia biletów można dokonać m.in. poprzez stronę www.biletyregionalne.pl, strony internetowe oraz aplikacje mobilne e-podróżnik.pl oraz koleo.pl, za pośrednictwem aplikacji mobilnej SkyCash.

W ramach oferty przygotowano cztery strefy taryfowe dla pociągów musicREGIO z atrakcyjnymi cenami biletów, które można nabyć z uwzględnieniem wszystkich ulg ustawowych w opcji „tam” lub „tam i powrót”.

  • Pociągi ze wschodu i centrum Polski: składy z Warszawy, Białegostoku i Łodzi. Ze względu na prowadzone prace torowe część pociągów z tego kierunku pojedzie trasą okrężną przez Kutno, Toruń, Gniezno, Poznań a część przez Łódź, Kalisz, Poznań.
  • Północ Polski: pociągi z Trójmiasta przez Słupsk i Koszalin, a niektóre pociągi przejadą także przez kołobrzeski kurort. Dodatkowe pociągi wyruszą również z Olsztyna przez serce Kujaw, czyli Toruń i Bydgoszcz.
  • Południe Polski: pociągi z Rzeszowa, Aglomeracji Katowickiej (Katowice, Bielsko-Biała, Rybnik, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza), po drodze zabierając podróżnych z  Opola, Wrocławia, Głogowa i wielu mniejszych miejscowości.

Więcej informacji dot. pociągów na Poland’Rock 2018 dowiesz się na tej stronie