Przewozy pasażerskie
Partnerzy działu

Jedyny wagon gastronomiczny POLREGIO wraca na tory!

Jedyny wagon gastronomiczny POLREGIO wraca na tory! Fot. POLREGIO

POLREGIO przywraca wagon cafeREGIO do codziennego kursowania. Wcześniej został wycofany z ruchu z uwagi na sytuację związaną z epidemią koronawirusa.

POLREGIO ponownie zaprasza do korzystania z oferty gastronomicznej cafeREGIO, która jest dostępna w zestawieniu składu wagonowego pociągu “Kamieńczyk”. Wagon wróci do kursowania już 1 lipca 2020 roku.

 

 

 

 

 

 

POLREGIO przedstawiło aktualne dostępne w bufecie menu oraz rozkład jazdy składu obejmującego usługę gastronomiczną. Jest to jedyny wagon z bufetem w pociągu regionalnym w Polsce.Wagon gastronomiczny kursuje w codziennym pociągu „Kamieńczyk” w relacji:

  • 76900* Poznań Gł. (6:10) – Szklarska Poręba G. (12:36)
  • 67900* Szklarska Poręba G. (13:24) -Poznań Gł. (20:32) (pon. – pt.)
  • 67902* Szklarska Poręba G. (16:26) – Poznań Gł. (22:45) (sob. – nd.).

*rozkład jazdy obowiązuje od 14 czerwca 2020 r.

Na trasie dalekobieżnej z Poznania Gł. do Szklarskiej Poręby Górnej (i z powrotem) podczas kilkugodzinnej jazdy warto pomyśleć o ciepłym posiłku dla siebie i swoich współpasażerów. POLREGIO również oferuje usługę cateringu dla większych grup podróżnych – wtedy wystarczy skontaktować się z managerem wagonu cafeREGIO.

Z uwagi na aktualną sytuacją epidemiologiczną POLREIGIO przypomina o obowiązku stosowania się do obowiązujących zasad i ograniczeń, które będą obowiązywać również w wagonie gastronomicznym.