Tabor
Partnerzy działu
partner-dzialu-logo-pesa

Co na berlińskich targach zaprezentują producenci taboru kolejowego?

Pesa, Newag i Bombardier to jedne z licznych spółek, które zaprezentują swoje pojazdy na targach InnoTrans, które odbędą się w Berlinie w dniach 20-23 września 2016 r.

Pesa wystawi swój elektryczny zespół trakcyjny PesaDart, spalinowy zespół trakcyjny Link z homologacją na niemiecką sieć kolejową, który jeździ w barwach NEB. Pojawi się również hit Światowych Dni Młodzieży, który do tej pory wzbudza emocje wszystkich – tramwaj Krakowiak.

Newag prawdopodobnie pokaże swoje najnowsze maszyny – EZT serii Impuls i elektryczną lokomotywę Dragon.

Niskopodłogowy pociąg dużych prędkości EC25 oraz Flirty konstruowane dla NS (Holandia) będą wystawione przez Stadlera. Dołączy do nich również lokomotywa Eurodural – elektryczno-spalinowa maszyna, tramwaje Variobahn (produkcja dla Danii) oraz wagon sypialny dla Azerbejdżanu.
Bombardier zaskoczy projektem Laboratorium Wirtualnej Rzeczywistości – przedstawi rozwiązania jakie ma do zaoferowania w kwestii serwisu.

Na konferencji przez Bombardiera zaprezentowane będą m.in.: nowa platforma pojazdów metra Movia Maxx, EZT TALENT 3 oraz Optiflo, a także pokaz wirtualny nieeksponowanych dotąd wagonów metra Movia C30 produkowanych dla Sztokholmu.