NaKolei.pl WiadomościTransport miejski Centrum Warszawy sparaliżowane! Rolnicy rozpoczęli swój kolejny protest

Centrum Warszawy sparaliżowane! Rolnicy rozpoczęli swój kolejny protest

Piotr Czartoryski-Sziler
Fot. Łukasz/Warszawa w Pigułce

Rolnicy zaczęli protest. Ruch na pl. Zawiszy jest wstrzymany i będzie tak jeszcze przez kilka godzin. Potem utrudnienia ulegną rozszerzeniu- donosi portal warszawawpigulce.pl. 

Na placu Zawiszy zebrało się kilkuset rolników, którzy mają protestować w tym miejscu do godz. 13.00. Następnie przejdą Alejami Jerozolimskimi na rondo Dmowskiego. Manifestacja ma zakończyć się o godz. 16.00.

Lider zgromadzenia Michał Kołodziejczak z AGROUnii podkreślił, że rolnicy chcą pokazać, jak „mała liczba osób może zrobić »megautrudnienia« w Warszawie”.

Tak jak u nas mała grupa polityków zrobiła nam utrudnienia w handlu w biznesie i we wszystkim innym. Wszystkich warszawiaków serdecznie przepraszamy, ale niestety, nie możemy inaczej, nie mamy jak inaczej – stwierdził Kołodziejczak.

W związku z manifestacją z ruchu wyłączony jest plac Zawiszy. Tramwaje dojeżdżają do placu Starynkiewicza.

Na większych węzłach przesiadkowych (Ochota, Wola, Śródmieście) są obecni informatorzy Zarządu Transportu Miejskiego, którzy na bieżąco będą przekazywać mieszkańcom informacje dotyczące utrudnień związanych z protestem.

pc/warszawawpigulce.pl/Polsat News

 

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Rozumiem Polityka prywatności