Infrastruktura Wiadomości
Partnerzy działu
partner-dzialu-logo-blueocean

Captrain Polska z nowym biurem w Arkadach Wrocławskich

Captrain Polska z nowym biurem w Arkadach Wrocławskich Fot. Captrain Polska

Captrain Polska Sp. z o.o. wynajęła unikalne biuro w Arkadach Wrocławskich. Firma oferująca usługi transportu kolejowego zajęła lokal, znajdujący się na ostatnim, 12. piętrze biurowca. To wyjątkowo atrakcyjna przestrzeń o powierzchni 580 mkw.

Dostępna powierzchnia biurowa w należących do LC Corp SA Arkadach Wrocławskich zwolniła się z końcem roku i niemal natychmiast znalazła nowego najemcę. Atrakcyjny lokal na ostatnim piętrze biurowca z dostępem do tarasu zajęła spółka Captrain Polska.

 

 

 

Cieszymy się, że udało nam się wynająć biuro w tak atrakcyjnym miejscu, tym bardziej, że zwalniająca się powierzchnia budziła zainteresowanie wśród wielu innych firm i musieliśmy decydować dość szybko mówi Paweł Szczapiński, prezes Zarządu Captrain Polska Sp. z o.o

Dla naszej spółki to duża zmiana, ponieważ przenosimy naszą siedzibę z kamienicy, gdzie standardy były zupełnie inne niż w naszej nowej lokalizacji. Biuro w Arkadach Wrocławskich z widokiem na panoramę miasta, da naszym pracownikom wysoki komfort pracy i możliwości oderwania wzroku od monitorów –dodaje Szczapiński.

Arkady Wrocławskie to obiekt łączący funkcje handlową, usługową, rozrywkową i biurową. Część biurowa o powierzchni 10 000 mkw. zajmuje 12 pięter. Obiekt położony jest w ścisłym centrum Wrocławia w kwadracie ulic Powstańców Śląskich, Swobodnej, Nasypowej i Komandorskiej.

Zainteresowanie, jakie wzbudziła wolna powierzchnia biurowa wyraźnie pokazuje, że Arkady Wrocławskie to nadal atrakcyjne miejsce na biurowej mapie Wrocławia. Dzięki rewelacyjnej lokalizacji, dostępnym udogodnieniom, obszernemu parkingowi  oraz funkcjonującemu w budynku  centrum handlowemu, portfolio najemców części biurowej jest kompletne, a pojawiające się przestrzenie budzą duże zainteresowanie firm -podkreśliła Aneta Polińska, Leasing Manager w LC Corp SA.