Strona główna » Wiadomości » RegioJet startuje z Warszawy do Poznania

RegioJet startuje z Warszawy do Poznania

Redakcja
Fot. RegioJet

Czeski przewoźnik rozwija swoją ofertę w Polsce. W najbliższa niedzielę, 1 lutego, na trasę wyjedzie pierwszy pociąg relacji Warszawa – Poznań.

 

Na trasie w pierwszym etapie będą dostępne dwie pary pociągów dziennie, a kolejne połączenia RegioJet doda 1 marca.

Inauguracyjny pociąg odjedzie z Warszawy Centralnej o 6:28 i dotrze do Poznania Głównego o 8:44. W przeciwnym kierunku pociąg z Poznania Głównego odjeżdża o 10:11 i dociera do Warszawy Centralnej krótko po 12:30.

Przewoźnik zapewnia, że podróżni mogą liczyć w jego składach na szybką i wygodną podróż.

Cieszymy się, że kolejni pasażerowie będą mogli wypróbować komfort i usługi naszych żółtych pociągów. Najszybsza podróż między Warszawą a Poznaniem trwa zaledwie 2 godziny i 12 minut, a ceny biletów zaczynają się już od 27 zł. Zapewniamy najszybsze połączenie oraz niższe ceny niż konkurencja – mówi Renata Stanislavová, dyrektor RegioJet,

Spółka zaznacza, że oprócz szybkich i wygodnych przejazdów, oferuje pasażerom również szereg usług:

  • Darmowa kawa i woda
  • Szeroki wybór przekąsek w konkurencyjnych cenach
  • Darmowe Wi-Fi
  • Bezpłatna rezerwacja miejsca

RegioJet planował uruchomienie połączenia z Warszawy do stolicy Wielkopolski wraz z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy, czyli 14 grudnia ub. roku. Ale jeszcze w listopadzie zapadła decyzja o przesuniecie startu połączeń do Poznania na 1 lutego 2026 r. Spółka tłumaczyła ten krok wydłużającą się procedurą organizacji centralnego zaplecza operacyjnego RegioJet i negocjacji w zakresie dostępu do infrastruktury.

Podobne artykuły