Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

,,Zmysł podróżowania” – specjalna oferta z biletem turystycznym POLREGIO będzie obowiązywać do 22 czerwca

,,Zmysł podróżowania” – specjalna oferta z biletem turystycznym POLREGIO będzie obowiązywać do 22 czerwca fot. Przewozy Regionalne

Bilet turystyczny i mini bilet turystyczny – POLREGIO informuje o swojej ofercie w ramach kampanii ,,Zmysł podróżowania”. Przewoźnik zaprasza do odkrywania urokliwych miejsc w Polsce i za granicą w ramach weekendowych wycieczek.

NaKolei.pl - Bezpłatny przejazd Impulsem po WielkopolsceCzy macie zmysł podróżowania? Z POLREGIO odkryjecie go na nowo! Rusza weekendowa oferta specjalna przewoźnika w ramach kampanii właśnie pod nazwą ,,Zmysł podróżowania”. O akcji jest już i będzie głośno – zachęcamy do śledzenia reklam w mass-mediach, na youtube, facebooku czy instagramie.

POLREGIO reklamuje swoją wyjątkową ofertę na weekendowe podróże po Polsce i za granicę. Dzięki biletowi turystycznemu w atrakcyjnej cenie będzie można zwiedzić dużo ciekawych miejsc na pokładzie wygodnych i nowoczesnych składów przewoźnika.

Z oferty można skorzystać do 22 czerwca. Bilet turystyczny oraz mini bilet turystyczny uprawniają do wielokrotnych przejazdów od godziny 18:00 w piątek, do godziny 6:00 w poniedziałek (termin ważności rozpoczyna się od daty wskazanej na bilecie). Prócz podróżowania po Polsce w ramach biletu będzie można poruszać się pociągami POLREGIO na wybranych odcinkach linii kolejowych w Czechach i Niemczech.

Za 39 zł kupimy mini bilet turystyczny. Będzie on honorowany w pociągach REGIO. Natomiast rozszerzona wersja tego biletu, a więc bilet turystyczny będzie kosztował 45 zł. W tej cenie zawarte jest podróżowanie na pokładzie pociągów REGIO, pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter oraz pociągów specjalnych).

Po bilety zapraszamy do kas biletowych, konduktorów oraz automatow biletowych. W ramach kampanii można zajrzeć na bloga, który powstał z myślą o podróżujących. A w konkursie, jaki przeprowadzi przewoźnik można będzie wygrać aparaty Instax oraz vouchery na podróże pociągami POLREGIO. Szczegóły onkursu i kampanii znajdują się na stronie POLREGIO.