Przewozy pasażerskie
Partnerzy działu
partner-dzialu-logo-pkpintercity

Wyszukiwarka Rozkład Jazdy PKP nie działa prawidłowo

Wyszukiwarka Rozkład Jazdy PKP nie działa prawidłowo fot. PKP PLK S.A.

Uwaga! Koleje Śląskie uprzedzają, że w wyszukiwarce połączeń Rozkład Jazdy PKP nie wyświetlają się niektóre połączenia na pociągi przewoźnika.

Wyszukiwarka połączeń Rozkład Jazdy PKP szwankuje. Niestety, złośliwość rzeczy martwych, a w tym przypadku systemów informatycznych powoduje pewne nieścisłości w przepływie informacji. Koleje Śląskie zachęcają do tymczasowego korzystania z innych wyszukiwarek połączeń niż Rozkład Jazdy PKP, gdyż system nie uwzględnia niektórych połączeń przewoźnika na linii S6.

Nie wiadomo co dokładnie jest przyczyną takiej nieścisłości, sprawa została zgłoszona do odpowiednich podmiotów. Niepoprawnie wyświetlane danych dotyczy pociągów na relacji Katowice – Wisła Głębce.

Koleje Śląskie zachęcają do sprawdzania rozkładów przez ich stronę internetową lub poprzez inne wyszukiwarki do czasu przywrócenia sprawności systemu. Warto sprawdzać wszelkie połączenia według kilku źródeł, a zwłaszcza bezpośrednio u danego przewoźnika. To pomoże zweryfikować, czy nie nastapiły żadne zmiany bądź błędy w wyszukiwarkach.