Działania Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

POLREGIO współpracują z PKS Ostrowiec Świętokrzyski

POLREGIO współpracują z PKS Ostrowiec Świętokrzyski fot. Przewozy Regionalne

Nowe i wspólne połączenia, ułatwienie podróżowania w woj. świętokrzyskim – to jedne ze wspólnych planów POLREGIO i PKS Ostrowiec Świętokrzyski. Spółki podpisały dziś umowę o współpracy.

Umowa została podpisana w Centrum Konferencyjnym Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki koło Ostrowca Św.

W nowej ofercie przewoźników znajdą się dopasowane czasowo do rozkładu pociągów kursy autobusów do Krzemionek i Bałtowa. W ten sposób pasażerowie będą mogli łatwiej przedostać się z Kielc do mniejszych miejscowości. Zintegrowane połączenia przewoźników dowiozą podróżnych również do Ujazdu (Zamek Krzyżtopór) i sanktuarium w Sulisławicach. Dodatkowo POLREGIO i PKS Ostrowiec Świętokrzyski chca zintegrować informacje o rozkładach jazdy na trasach.

Spółki w ramach współpracy chcą zintegrować ofertę taryfową i wprowadzić jedną platformę sprzedażową na bilety. Na skutek działań w ramach umowy bilety będą sprzedawane dostępne w sprzedaży na portalu e-podróżnik. W maju sprzedaż poprzez jedną transakcję ma obejmować wszystkie pociągi POLREGIO.

Majówka dla posiadaczy biletów turystycznych POLREGIO otrzymają 10% zniżkę na przejazdy autobusami PKS Ostrowiec Świętokrzyski.

Zawarcie umowy jest owocem styczniowego podpisania listu intencyjnego POLREGIO i przewoźników autobusowych. Tym samym obecne działania Spółki wpisują się w realizowanie Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Więcej szczegółowych informacji na temt współpracy znajdą Państwo na stronie polregio.pl