Ekonomia i rynek Kolej jest dla ludzi Opinie Wiadomości

Konsultacje społeczne MIB – można wyrazić opinię o programie wieloletnim na kolei

Konsultacje społeczne MIB – można wyrazić opinię o programie wieloletnim na kolei Fot. PKP PLK

Można skierować uwagi do Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa w sprawie programu wieloletniego. Konsultacje społeczne potrwają do 2 listopada 2017 r.

Konsultacje publiczne: Do konsultacji społecznych przekazano projekt uchwały Rady Ministrów w sprawie ustanowienia programu wieloletniego pn.: Pomoc w zakresie finansowania kosztów zarządzania infrastrukturą kolejową, w tym jej utrzymania i remontów do 2023 roku. MIB czeka na zgłoszenia opinii i uwag do 2 listopada 2017 r. 

Projekt uchwały do wglądu wraz z wnioskiem znajduje się w załączniku na stronie BIP Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa. Instytucja przygotowała dokument również w wersji papierowej w swojej siedzibie, z którym można zapoznać się w godzinach 9:00-15:00.

Uwagi należy przesyłać w pliku .doc na adres: program.wieloletni@mib.gov.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Konsultacje uchwały Rady Ministrów w sprawie ustanowienia programu wieloletniego pn.: Pomoc w zakresie finansowania kosztów zarządzania infrastrukturą kolejową, w tym jej utrzymania i remontów do 2023 roku”.

Wniosek mozna również wysyłać pocztą tradycyjną na adres:

Departament Kolejnictwa
Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa
ul. Chałubińskiego 4/6
00-928 Warszawa

Nie zastosowanie się do zasad nadsyłania wniosków powoduje odrzucenie ich w procesie rozpatrywania.

Wszystkie potrzebne załączniki znajdują się na stronie http://mib.bip.gov.pl/ogloszenia-mib/ogloszenie-o-konsultacjach-publicznych.html

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _

Kongres Rozwoju TransportuIV Kongres Rozwoju Transportu

6 listopada 2017 r., DoubleTree by Hilton Łódź

Tegoroczna, czwarta już edycja odbywa się pod hasłem przewodnim “Centralny Port Komunikacyjny(m) sercem Polski?

Gościem honorowym wydarzenia będzie Mikołaj Wild – pełnomocnik rządu ds. budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Kongres Rozwoju Transportu to jedno z największych niezależnych wydarzeń związanych z sektorem transportowym. Gromadzi przedstawicieli władzy centralnej, największe firmy branżowe oraz liczne grono ekspertów i obserwatorów rynku.

Bądź z nami 6 listopada 2017 r. w Łodzi i sprawdź, co słychać w branży!

www.kolejnazmiany.pl