Kolej jest dla ludzi Konferencje i spotkania Przewozy pasażerskie

Koleje Dolnośląskie otwierają się na Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Koleje Dolnośląskie otwierają się na Dni Otwartych Funduszy Europejskich fot. facebook Koleje Dolnośląskie

Już jutro, 19 maja Koleje Dolnośląskie będą prezentować swoje zasoby i osiągnięcia w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Koleje Dolnośląskie 19 maja zapraszają do Wrocławia. Jako jeden z podmiotów korzystających i rozwijających się dzieki wsparciu funduszy europejskich będą prezentować się na Dniach Otwartych Funduszy Europejskich. Akcja zrzesza w tym roku około 800 podmiotów. Jednym z nich są Koleje Dolnośląskie, a także m.in. Port Lotniczy Fryderyka Chopina w Warszawie.

Już jutro, w piątek, przewoźnik będzie odkrywał przed zainteresowanymi koleją niektóre niewidziane na co dzień atrakcje związane z pracą na kolei. Uczestnicy spotkania będą mogli usłyszać z ust maszynisty jak wygląda praca osoby prowadzącej maszynę jak również zwiedzić EZT 36WEa ,,Impuls”, a w tym kabinę maszynisty.

Pojazd można zwiedzać jutro między godziną 11:00 a 12:15 na peronie 2 dworca Wrocław Główny. Pociąg wyruszy w krótką trase do stacji Pracze Odrzańskie o godzinie 12:50, po zwiedzaniu maszyny. Przejazd jest bezpłatny. We Wrocławiu pasażerowie będa z powrotem o godzinie 13:41.