Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

1 czerwca-bezpłatne przejazdy pociągami PKP Intercity dla dzieci i młodzieży

1 czerwca-bezpłatne przejazdy pociągami PKP Intercity dla dzieci i młodzieży fot. PKP Intercity

1 czerwca świętują najmłodsi – również w czasie podróży. PKP Intercity zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne przejazdy z okazji Dnia Dziecka.

Bezpłatne przejazdy dla dzieci i młodzieży oraz tańsze bilety dla ich opiekunów. To specjalna oferta, która będzie obowiązywać 1 czerwca w pociągach PKP Intercity.

Podróż pociągami przewoźnika można połączyć ze zwiedzaniem Polski – a to młodzi pasażerowie z pewnością docenią. Jednym z ciekawych miejsc, które można zobaczyć dojeżdżając do Wrocławia jest Ogród Zoologiczny i Afrykarium. W stolicy zobaczyć można ekspozycje w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Łódź oferuje najmłodszym Se-Ma-For Muzeum Animacji. 1 czerwca warto odwiedzić dworzec kolejowy w Białymstoku. Tam będą czekały atrakcje dla dzieci i młodzieży. Organizatorem spotkania na dworcu jest PKP Intercity.

Bezpłatne przejazdy dla dzieci i młodzieży w ramach oferty „Dzień Dziecka z PKP Intercity” będą możliwe w pociągach EIP, EIC, IC i TLK. Bilety można nabywać już od dziś (15 maja). Można go pobrać w kasie, wraz ze wskazaniem miejsca do siedzenia. Z oferty mogą skorzystać dzieci, które urodziły się w 2002 roku albo później. Na niższe cen biletów mogą liczyć również rodzice i opiekunowie dzieci. To nawet 30% tańszy przejazd w ramach Biletu Rodzinnego. Warto pamiętać o Bilecie Weekendowym.

Szczegóły oferty specjalnej oraz stałych promocji znajdują się na stronie PKP Intercity.